Do tyłu Do przodu
 

Logowanie do systemu iBOK

Sprawdź stan faktur, swoje łącze

Login:

Hasło:

infolinia

669 777 005

montaż i serwis

669 777 005

Skorzystaj z naszych usług

O Nas

Doświadczenie firmy, to doświadczenie i wiedza jej pracowników.

Jako NEO-NET istniejemy na rynku od 2008r. W branży teleinformatycznej dysponujemy dużym doświadczeniem, które skutecznie wykorzystujemy w naszych instalacjach i wdrożeniach.
Wszystkie nasze instalacje wykonujemy bardzo starannie i dokladnie - dzięki czemu do minimum ograniczyliśmy liczbę awarii spowodowanych warunkami atmosferycznymi (burze czy deszcze).

W przypadku awarii zawsze odbieramy telefony klientów, a także udostępniamy wiele innych kanałów kontaktu, w godzinach gdy nasze biuro nie pracuje. Nasi klienci bardzo rzadko dowiadują się, że ich problem nie może być przez nas rozwiązany - zawsze staramy się rozwiązać go niepozostawiając klienta samemu sobie. Współpracujemy także z Serwisem Komputerowym, w przypadku, gdyby powstał problem z komputem klienta.

Nasi klienci doceniają nasze starania i polecają nasze usługi swoim znajomym.

Dodatkowo:

  • umowy mamy jasne i przejrzyste,
  • nie wiążemy ze sobą kilku usług - wybierasz to co chcesz,
  • zakupione u nas routery dowozimy i konfigurujemy u klienta,
  • urządzenia dostępowe są naszą własnością i objęte są gwarancją wymiany w ciągu 24h od zgłoszenia, w trakcie trwania umowy.

 

Nasza Oferta

Oferta NEO-NET, w wyniku stosowania najnowocześniejszej technologii, jest dowolnie skalowalna w zależności od potrzeb klienta. Nasza firma obsługuje klientów indywidualnych, firmy oraz klientów biznesowych.

Oferowane przez nas łącza mogą być asymetryczne lub symetryczne (wysyłanie i odbiór danych z tą samą prędkością) w zależności od potrzeb.

Znakomitym uzupełnieniem jest telefonia VOIP, która pozwala znacznie obniżyć koszty rozmów.

Posiadamy także własną serwerownię, w której znajdują się serwery hostingowe na potrzeby poczty elektronicznej i stron www. Oferowany przez nas hosting niczym nie odbiega od ofert dużych firm hostingowych a jest to rozwiązanie tańsze - jesteśmy gotowi sprostać każdemu wymaganiu. Jeśli szukacie Państwo miejsca pod własny serwer to również jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne warunki.

 

Nasza misja

Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwala nam zapewnić optymalne rozwiązania w zakresie świadczonych usług.

Pracujemy, by nasza sieć była niezawodna i szybka, z każdej awarii wyciągamy wnioski na przyszłość, a wszystko co się tylko da - DUBLUJEMY, by Wasze zadowolenie było jak największe, by nasza niezawodność na radiu sięgnęła 99,9% w skali roku i była bliska łączom światłowodowych, do których niebawem Państwa zaprosimy!

 

 

Nasze Atuty

Nasze urządzenia umożliwiają płynne zwiększanie przepustowości.

Nasze łącza z oferty biznesowej są symetryczne i tym samym, na tle dostępów ADSL, są o krok do przodu - Neostrada czy DSL realizuje przepływ maksymalnie tylko w jedną stronę - do klienta, natomiast wysyłanie danych odbywa się z prędkością o połowę lub więcej mniejszą niż maksymalna.

Dzięki własnej sieci szkieletowej zapewniamy wysokie parametry transmisji danych do internetu oraz jesteśmy w stanie zbudować dla klienta sieć VPN lub VLAN między wieloma lokalizacjami.

 

 Zdobyte Certyfikaty

Zapraszamy do zajrzenia do działy Referencje.